03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

כיצד לחפש עורך דין גירושין מומלץ?

מיהו עורך דין גירושין מומלץ? עליו להיות בעל ניסיון ופרקטיקה במגוון תחומי עיסוק כדוגמת דמי מזונות, מזונות במשמורת משותפת, חלוקת הרכוש המשותף, פירוק שיתוף, הסכמי ממון ומשמורת הילדים. בנוסף עליו להעניק לכם את הליווי המקצועי ביותר ולהיות זמין אליכם. אני, עו"ד טלי אויזרוביץ, אשמח ללוות ולייצג אתכם במגוון התהליכים המורכבים באמצעות ייצוג אחד על אחד, כאשר מובטח לכם שלא תועברו לעו"ד שכיר אשר הינו פחות מיומן וחסר ניסיון. כל זאת לצד זמינותי לשאלותיכם והתלבטויותיכם בעת משבר הגירושין.

 

זקוקים לסיועו של עורך דין מומחה בדיני משפחה? אם אתם נמצאים בעיצומו של סכסוך משמורת ילדים או מבקשים להתגרש מבן או בת הזוג או שמא אתם מבקשים לנסח צוואה או להתמודד עם התנגדות לצוואה, יש לפנות אל עורך דין מנוסה ואמין. הנקודות הבאות יסייעו לכם לחפש אחר עורך דין גירושין המומלץ ביותר עבורכם:

  • המלצות – קרובת משפחה קיבלה ליווי משפטי בעת הליכי משמורת על הילדים? חברים קרובים ואהובים פתחו בתהליך הכרה כידועים בציבור? שירותיהם של עורכי דין הם מכריעים למדי ובזכותם ניתן יהיה לגשר או למצוא מגוון פתרונות בענייני משפחה. אם גם אתם זקוקים לליווי של עורך דין מומחה בנושא זה, מומלץ לפנות אל הסביבה הקרובה ולבקש מהם חוות דעת אישית – משום שאין חכם כבעל הניסיון. בהתאם להמלצות אלו תוכלו למצוא את הכתובת הנכונה ולבקש את הייעוץ והעזרה המשפטית הנחוצה.

 

  • אתרי אינטרנט ודפים עסקיים – מרחבי הרשת הם עולם ומלואו – ואין זו הפתעה. מדי יום ביומו אנו בודקים מה נמצא ב'עולם האמיתי': האינטרנט. אם כך, מדוע לא להתרשם משירותיהם של עורכי דין המתמחים בענייני משפחה? בין אם מדובר באתר המקצועי שלהם או שמא מדובר בדפים עסקיים שהם בנו מומלץ להתרשם מהרקע האקדמי של עורכי דין אלו מהו הניסיון הקודם שלהם האם הם בעלי ניסיון בייצוג בבתי המשפט ומה מידת זמינותם אליכם. מידע חשוב זה יעניק לכם את קנה המידה החשוב לצורך יצירת קשר ראשוני עם עורך הדין.

 

ליישם את הידע הרחב בכל תיק ותיק

אנו חיים במציאות מורכבת בכך אין כל ספק. אם אתם נמצאים במרכזו של סכסוך עם הפרודה או מבקשים לקבל את דמי המזונות עבור ילדיכם מומלץ לפנות אל משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ. משרד זה מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום ענייני המשפחה והירושה בארץ. במקביל לכך עו"ד טלי אויזרוביץ מחזיקה בתואר ראשון בכלכלה כלי המאפשר להבין לעומק את שלל הראיות החשבונאיות אשר קיימות בכל תיק גירושין לצורך קביעת המזונות, חלוקת הרכוש, חלוקת כספים בחשבונות בנק וחסכונות, פנסיה וכן לאפשר חיפוש מידע וגילוי מידע פיננסי מלא אשר יביא לחלוקת רכוש הוגנת וקביעת מזונות ילדים נכונה.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support