03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין גירושין

עורך דין גירושין מקצועי ילווה את בני הזוג בתקופה הקשה ביותר בחייהם: החל מדיון בנוגע לנסיבות הפרידה, חלוקת הרכוש ועד קביעת דמי המזונות לילדים או קביעה שאין העברת מזונות ילדים – כדי לסיים פרק אחד בחייכם ולהתחיל בחדש מומלץ לפנות אל משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי. משרד זה אשר הוקם על ידי עורכת הדין טלי אויזרוביץ ב-2002, בעל מומחיות בדיני משפחה תוך שמירה על סטנדרט עבודה מקצועי, מקיף ואיכותי, ניסיון ופרקטיקה של מעל 20 שנה לעו"ד טלי אויזרוביץ בייצוג בבתי המשפט למשפחה ובתי הדין וטיפול ישיר על ידי עו"ד אויזרוביץ בעצמה תוך זמינות גבוהה ללקוח.

 

כאשר גבר ואישה מחליטים להתחתן הם למעשה מעוניינים למסד את אהבתם ולהכריז עליה בפני המשפחה המורחבת והחברים. עם זאת, רבים מהזוגות הנשואים מחליטים בשלב כזה או אחר לאורך זוגיותם להכריז על פרידה – ולהתגרש. לרוב אין סיבה אחת ויחידה לפרידה שכן מדובר במכלול נסיבות המובילות את הזוג לסיים פרק זה בחייהם ולפתוח באחד חדש.

 

בשלב זה כאשר כל אחד מהצדדים מרגיש כי השלב הנכון הבא הוא להתגרש יש לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה בגירושין. לאורך פגישה זו עורך הדין מאזין לסיפור האישי ולרקע שהוביל לרצון להיפרד. כך ניתן יהיה לעשות מעט סדר בתקופה מבלבלת זו. מענה כנה על כל השאלות שישאל עורך הדין יובילו אתכם לשלב הבא והחשוב לא פחות.

 

כדי להתחיל בפועל בהליך הגירושין יש לתכנן היטב את אסטרטגיית ההליך והטיעונים. חושדת כי בן הזוג בוגד? חושב שבת הזוג מסתירה חשבונות בבנק? יהיה עליכם לחפש מידע חשוב: החל מקבלות,  תדפיס תנועות חשבון הבנק, תלושי משכורת, מאזנים, דו"ח רווח והפסד, מאזן בוחן ועוד – פרטים אלו יובילו אתכם אל האמת לאמיתה. בנוסף בזכות הוכחות חותכות תוכלו להתחיל בניסוח כתב התביעה המדויק.

 

לדון בפרידה – ולפתוח בהליכים

פרידה היא איננה פשוטה עבור שני הצדדים. עם זאת אין מניעה מלבצע אותה באופן מכבד. בזכות הידע והפרקטיקה בייצוג בבתי משפט ובית דין רבני והניסיון רב השנים של עורכת דין אויזרוביץ לצד  שירות מקצועי ומקיף תבטיחו כי אתם פועלים באופן הטוב ביותר שאפשרי. מוזמנים להביט באתר האינטרנט של המשרד לקרוא ביקורות ומאמרים נוספים להתרשם ולקבוע בהקדם פגישת ייעוץ.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support