03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין גירושים

עורך דין גירושים מנוסה ומקצועי יעזור לכם בכל שלב ושלב של תהליך הפרידה. לצד ההלם והשוק על האהבה שהסתיימה, כעת יש לחזור למציאות ולתכנן היטב את אסטרטגיית הגירושים. בזכות שירותיו של משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ תוכלו לעשות סדר בכאוס ולהבין מהיכן להתחיל: החל מחלוקת ההון והרכוש, מזונות ילדים ועד המשמורת – אשמח להעניק לכם ייעוץ וטיפול משפטי איכותי ומקיף.

עורך דין גירושים: טיפול משפטי לאורך התהליך

ההחלטה להתגרש היא איננה פשוטה – בייחוד כאשר ילדים קטנים מעורבים בכך. לעיתים קרובות, שני הצדדים המעורבים מסתכסכים, כאשר אמוציות רבות עולות מעל פני השטח וגורמות לחיכוכים. כדי למנוע זאת, יש לפנות אל עורך דין בעל מומחיות מעשית בניהול הליך הגירושים. איש מקצוע זה ילווה אתכם בכל אחד מהרגעים בקשים, ישמש בתור קול ההיגיון ויעניק לכם את מלוא הסיוע המשפטי.

עם זאת, בטרם ההחלטה להתגרש, מומלץ לבדוק את כל האופציות העומדות מולכם. למה הכוונה? ראשית, בזכות פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה תוכלו להבין את משמעות הבקשה ליישוב סכסוך והתביעה לגירושין ומהי משמעותו של מרוץ הסמכויות. כך תקבלו את התמונה הכללית ותוכלו לתכנן את הגירושים באופן מפוכח.

בשלב הבא, ייתכן ויהיה עליכם לפתוח תביעת גירושים בבית הדין הרבני לקבלת גט. לצורך כך, על התובע להציג עילת גירושין כדין – ובליווי הוכחות. ייתכן ואישה תתבע את כתובתה. במקביל לכך, על בני הזוג לחתור לקראת ניסוח וחתימה על הסכם גירושים. הסכם זה מורכב ממספר אלמנטים מרכזיים: זמני שהות והמשמורת בילדים המשותפים, דמי המזונות עבור הילדים או ללא תשלום דמי מזונות כלל במקרים הרלוונטיים מזונות האישה וכמובן – חלוקת הרכוש המשותף של בני הזוג ופירוק שיתוף בדירה בית ושאר נכסי המקרקעין או נכסי ההון כגון מניות, אופציות וכן חלוקת הזכויות הסוציאליות.

לפתוח בדף חדש ומסעיר

הליך גירושים מסמל תקופה קשה ומורכבת בחייהם של בני הזוג. יחד עם סערת הרגשות על כל אחד מהצדדים המעורבים לתכנן את השלב הבא בפתיחת תיק הגירושים. כדי להבין מה נדרש מכם במסגרת הליך זה מומלץ לפנות אל משרד עו"ד טלי אויזרוביץ. המוניטין שלי מתבסס על טיפול אישי, אחד על אחד, שירות מכבד ואדיב כלפי לקוחותיי כמו גם מומחיות וניסיון מעמיק מעל עשרים שנה בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support