03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין גירושין ברמת גן

מחפשים עורך דין גירושין ברמת גן? כדי לנסח הסכם גירושין ראוי והוגן יש לדון על מספר נושאים מרכזיים: החל מחלוקת הרכוש ועד זמני השהות והמשמורת, משמורת משותפת ואחריות הורית שווה. בזכות משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי תוכלו להגיע להבנות ביעילות במקצועיות תוך שמירה על כבוד הדדי. אשמח לעמוד לרשותכם.

 

עורך דין גירושין ברמת גן: לראות את טובת הילד

הליכי גירושין הם אינם פשוטים לאף אחד מהצדדים המעורבים. עם זאת, כאשר ישנם ילדים משותפים, קושי זה הולך ומתגבר. כדי לשמור על טובתם של הילדים יש לנסח את הסכם הגירושים בראיה מקצועית שלא תותיר פתח לוויכוחים ותביעות עתידיות בעניין המשמורת זמני השהות:

  • משמורת ילדים – נושא משמורת הילדים הוא אחד הנושאים הקשים ביותר; נושא המשמש כסלע המחלוקת עבור זוגות רבים העומדים בפני גירושין. כאשר אנו מדברים על משמורת ילדים, הכוונה היא, למעשה, להגדרה משפטית הקובעת את חובותיהם של ההורים כלפי ילדיהם. לאורכו של הדיון על הסכם המשמורת בני הזוג דנים, למשל, בהגדרת המשמורת: האם היא תהיה משמורת מלאה של הורה אחד או משמורת משותפת? כיום נפוץ ושכיח הוא הסכם של משמורת משותפת. בנוסף עליהם לדון מה יהיו זמניי השהות; אלו הזמנים הקובעים באיזה ימים כל הורה יוכל להיות עם ילדיו.

 

  • זמני השהות – חשיבות זמני השהות הוא עצום שכן הם קובעים את הזמנים בהם כל הורה יכול לראות ולבלות עם ילדיו הקטינים. בהתאם קיום יציב של זמני השהות יוצרים קשר רציף ותקין עם הילדים. אילו זמני שהות קיימים? שווים בדיוק 7/7 כלומר על פני טווח של שבועיים כול הורה עם הילדים שבעה ימים. יש 6/8 כלומר על פני טווח של שבועיים הורה אחד עם הילדים 8 ימים והשני 6 ימים וכמובן ישנם מצומצמים מכך לאחד ההורים. לכך יש להוסיף את זמני השהות בעת חגים ובחופשות ובמחלות ילד ובכלל כשאין מסגרות חינוך (שביתה חופשה חג).

 

  • דמי מזונות לילדים – סוגית דמי מזונות עבור הילדים הינו חלק בלתי נפרד בכל הסכם גירושין. כיצד ניתן לחשב את דמי המזונות עבור הילדים? כספים אלו הינם נגזרת ישירה של שיעור הכנסותיהם של ההורים מתוך סך ההכנסה של שני ההורים צרכיהם של הילדים ואחוז זמני השהות של ההורה עם הילד. לכן, סכומים אלו הינם תלויי מקרה ודורשים חישוב. כאשר זמני השהות שווים או קרוב לכך כול הורה נושא במדור של ילדיו אצלו ואין העברת מזונות בגין רכיב המדור (שכר הדירה או משכנתא) במזונות. במקרה של זמני שהות שווים ושיעור הכנסות דומה לשני ההורים לא יועברו דמי מזונות כלל (אפס מזונות ילדים) אלא ישולמו מחצה במחצה ההוצאות שאינן תלויי שהות כגון: חוגים, רפואה ועוד.

 

ליישר את ההדורים לטובת הילדים

בעת הליכי הגירושין יהיה על שני הצדדים לחשוב על טובתם של ילדיהם. בהתאם ובמסגרת הדיונים על הסכם הגירושין יהיה עליהם לקבוע היכן יגורו הילדים ומהם הזמנים בהם יוכל כול הורה לשהות עימם ואת מסגרת האחריות ההורית שכול הורה לוקח על ילדיו. כדי למנוע סכסוכים מיותרים מומלץ לפנות אל משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ שתעזור לכם לפתור את העניין ביעילות החל מהסדרת המשמורת וזמני השהות אם בשוויון בזמני השהות ואם בדרך אחרת, האם לא תהיה כלל העברת דמי מזונות ילדים? כמה צפויים להיות דמי מזונות הילדים? ועוד – עו"ד טלי אויזרוביץ תשמח לייעץ ללוות ולייצג אתכם תוך שימוש בניסיונה רב השנים מעל 20 שנה בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין גירושין ברמת גן

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support