03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

תהליך החיפוש אחר עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ

אם אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ קבלו את ההמלצה הבאה: משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי. משרד זה עוסק במגוון תחומי דיני משפחה והמעמד האישי: החל מחלוקת הון ורכוש, פירוק השיתוף במקרקעין, מזונות ילדים, מזונות ילדים במשמורת משותפת, הסכמי ממון, משמורת וזמני שהות, תביעות לטיפול בניכור הורי, אמנת האג, הגירה עם ילדים לחו"ל לצד ניסוח צוואות, בקשה לצו קיום ירושה וצוואה וייצוג בהתנגדות לצוואה כמו גם סיוע בהכרה בזכויות ידועים בציבור ובקשה למינוי אפוטרופוס – עורכת הדין אויזרוביץ מחזיקה בניסיון רב, כאשר לאורך 20 השנים האחרונות היא מלווה בעצמה ובאופן אישי מגוון לקוחות תוך שימוש בידע מעמיק בתחום המשפטי ובתחום החשבונאי כלכלי (בעלת תואר B.A בכלכלה). זאת תוך שימוש בתובנות שצברה מפרקטיקה רבת שנים של ייצוג והופעה בפני בית המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים. אשמח לעמוד לרשותכם לצורך ייעוץ ליווי וייצוג בבית המשפט ובית הדין הרבני.

 

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בחלומות שונים ומגוונים: עבור אחד מדובר ברכישת השכלה עבור אחר מדובר במציאת עבודה מרשימה ומוכבדת. עם זאת על דבר אחד אין עוררין: הקמת משפחה היא בגדר ערך עליון עבור רבים מאתנו. החל ממציאת הפרטנר הזוגי המתאים עבורנו ילדים משותפים המשקפים את האהבה שלנו ועד רכישת בית ורכוש נוסף – פרמטרים אלו ואחרים יוצרים סביבה נעימה ומזמינה; מקלט בטוח אליו נרצה לחזור מדי ערב בשמחה.

 

עם זאת, במקרים רבים התמונה השמחה של חיי משפחה שלמים ואוהבים נסדקת. חוששים שבן או בת הזוג בוגד? חוששים שמא יחטפו את ילדיכם? רוצים לנסח צוואה ולהוריש את רכושכם היקר לאנשים מסוימים? מישהו לקח מכם את זכויותיכם לירושה? כדי לפתור את ההתלבטות והחששות, מומלץ לפנות אל עורך דין מנוסה מומחה בענייני משפחה. השלב הראשון בעת החיפוש אחר עורך דין מנוסה ובעל מוניטין גבוה הוא פנייה אל הסביבה הקרובה וקבלת חוות דעתם האישית וכן בדיקה כי לעורך הדין רקע אקדמי של מצויינות וניסיון רב בטיפול בתיקיי משפחה וייצוג בבתי המשפט הנותנים פרקטיקה והבנה מעמיקה שאין לה תחליף.

 

הטיפול המשפטי המקצועי ביותר

מיהו עורך הדין הטוב ביותר העוסק בדיני משפחה? ישנם קריטריונים רבים שיסבירו זאת, עם זאת, בראש ובראשונה עליכם לבחור בעורך דין בעל ניסיון של שנים אשר ימנע מכם מפחי נפש מיותרים במהלך ההליך. כן חשוב לראות כי הוא אדם המתאים לכם ושהמלצותיו מתאימות לערכים שלכם, וכן לוודא כי תקבלו את הטיפול מעורך הדין המנוסה ולא מעורך דין צעיר אשר עובד במשרדו. כן חשוב כי עורך הדין יהיה זמין לשאלותיכם וההתלבטויות החדשות שיעמדו בפניכם במצב החדש וייתן לכם מענה תוך זמן סביר. בנוסף עליו לדון איתכם על מורכבות התיק וסיכוייו. מעבר לכך יהיה עליו לייעץ לכם בנוגע לאסטרטגיית הייצוג והטענות ועוד. כדי לקבל את השירות המקצועי והמקיף ביותר מומלץ להגיע למשרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי; עו"ד בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום דיני המשפחה והייצוג בבתי המשפט ובית הדין הרבני אשר מטפלת בתיק באופן אישי בעצמה.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support