03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין משפחה

עורך דין משפחה יסייע ללקוחותיו במגוון תחומים: החל מחלוקת הון ורכוש בעת הליכי גירושין, גילוי הרכוש המוסתר, ייצוג בהוכחת המעמד כידועים בציבור, הגשת תביעה להתנגדות לצוואה ועוד. בין אם מדובר בהליך כזה או אחר, עורכת הדין טלי אויזרוביץ תשמח לסייע לכם בכל פנייה, התלבטות וצורך בייצוג משפטי. מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבוע פגישת ייעוץ.

 

עורך דין משפחה: לקבל סיוע במגוון תחומים

עורך דין המתמחה בענייני משפחה מעניק שירותים במגוון תחומי עיסוק:

  • ירושות וצוואות – במסגרת המציאות בה אנו חיים, אנשים רבים מנסחים צוואה; מסמך חשוב המציין כי לאחר פטירתו אדם זה מוריש את רכושו לקרובי משפחה, חברים ועוד. מעוניין להתנגד לצוואה? האם קופחו זכויותיך על ידי היורשים האחרים? מעוניינים לממש את העיזבון של הנפטר ולקבל צו ירושה? מתכננים להתנגד לצוואה של הבעל, האישה או הידועה בציבור? האם המצווה פעל תחת השפעה בלתי הוגנת? כדי לפעול כשורה עליכם להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה בענייני משפחה וירושה. לצד בירור הזכויות על הזכאות לקבלת הירושה, עורכי דין אלו יסייעו לכם גם בניסוח עריכת צוואה, הגדרתם של היורשים והרכוש וייפנו לייעוץ במיסוי במידה ומזהים כי הדבר נדרש בהתאם לכמות וסוג ההון.

 

  • ידועים בציבור – בני זוג המבקשים לקבל זכויות כתוצאה מהכרה כידועים בציבור הינם פרטנרים המנהלים חיים משותפים לכל דבר – בדומה לבעל ואישה: החל מניהול משק בית משותף, מגורים משותפים – גם אם הם חלקיים ועוד. כדי לקבל את זכויותיכם ברכוש כידועים בציבור מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה בעיסוק זה. חשוב לציין כי מסלול ההכרה בשיתוף רכוש של ידועים בציבור מיועד למגוון קבוצות באוכלוסייה שלא היו מעוניינים או לא יכלו להינשא: החל מחסרי דת, זוגות חד-מיניים ועד כהן וגרושה. 

 

עורך דין משפחה שמציע ליווי וייצוג מקצועי

מעוניינים לנסח צוואה ולהכריז על היורשים? מעוניינים בצו ירושה או להתנגד לצוואה? מחפשים הכרה בזכויותיכם מכוח חזקת השיתוף כידועים בציבור? כדי לקבל ליווי וייצוג משפטי מקיף בתחומים אלו ועוד מומלץ לפנות אל משרד עורכת הדין טלי אויזרוביץ. משרד זה אשר הוקם ב-2002 על ידי עו"ד טלי אויזרוביץ, בעלת ניסיון מעל 20 שנה, יעניק לכם ייעוץ מקצועי מלא בתחום דיני המשפחה, תקבלו טיפול משפטי באופן אישי מעו"ד טלי אויזרוביץ עצמה וייצוג בערכאות השונות תוך זמינות גבוהה ללקוח.

 

על פי מה נקבע עורך דין משפחה מומלץ? ישנם מספר פרמטרים הקובעים זאת: החל מבקיאות משפטית, כימיה עם עורך הדין, ניסיון רב שנים וככול שגבוה יותר כך יותר טוב והמלצות חיוביות מהסביבה הקרובה וכמובן – טיפול באופן אישי וזמינות ללקוח. כל זאת ועוד תוכלו לקבל ממשרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי. משרד זה אשר הוקם על ידי עורכת הדין טלי אויזרוביץ; עו"ד בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בייצוג בענייני משפחה וירושה המחזיקה בבקיאות רחבה בכול התחומים של הליך הגירושין כגון מזונות ילדים במשמורת משותפת, מזונות ילדים במשפחות עתירות הון, חלוקת הרכוש ופירוק השיתוף. בנוסף, עורכת דין אויזרוביץ בעלת הבנה פיננסית מעמיקה (בעלת תואר ראשון בכלכלה) הנדרשת בחלוקת הרכוש וגילויו המלא, ייצוג בהליכי אמנת האג, חטיפת ילדים, תביעה להגירה עם ילדים לחו"ל, מינוי אפוטרופוס והתנגדויות לצוואות ונושאי הירושה. מוזמנים ליצור איתי קשר בהקדם.

 

כיצד יש לבחור עורך דין משפחה מומלץ

על עורכי דין מקצועיים בתחום דיני משפחה להחזיק במספר תכונות חשובות:

  • רקע וידע משפטי רחב – לצד ההשכלה הגבוהה הרלוונטית על עורכי הדין לענייני משפחה להפגין בקיאות במגוון החוקים וההלכות הרלוונטיות למקרה שלכם וכן בפרקטיקה הנוהגת בבתי המשפט. במילים אחרות בין אם אתם מעוניינים להתגרש, לנסח צוואה או לזכות בירושה, לקבל הכרה כידועים בציבור או לבטל מזונות במשמורת משותפת, על מומחים אלו לעמוד מאחורי המוניטין שלהם – ולהעניק לכם את הטיפול המשפטי הרחב המתקדם והמקצועי ביותר.

 

  • טיפול באופן אישי וזמינות גבוהה ללקוחות – מרבית האנשים הפונים אל עורכי דין המתמחים בענייני משפחה עושים זאת בשל נסיבות חיים לא פשוטות כלל. בשל כך עליך קודם כול לדעת מיהו עורך הדין שיטפל בך במשרד ולוודא את רמת ניסיונו ומקצועיותו. בנוסף על עורכי דין אלו לגלות רגישות ויכולת הקשבה בעת פגישתם עם לקוחותיהם. כך ניתן יהיה לבסס קשרי אמון וכמובן – להתחיל לבנות את אסטרטגיית הפעולה המיטיבה ביותר עבור הלקוח. בנוסף על עו"ד להיות זמין ללקוח תוך זמן סביר בעת ההתלבטויות השונות במצב המשברי החדש בחייו.

 

  • תשלום – זקוקים לשירותי גישור? מעוניינים להתחיל בהליכי גירושין? ישנו מגוון שיקולים המשפיע על התשלום שתתנו לעורך הדין: החל מאופי הטיפול המשפטי לצד הניסיון והמומחיות של עורך הדין.

 

ליווי משפטי מהמעלה הראשונה ע"י עורך דין משפחה מומלץ

עורך דין לענייני משפחה מומלץ נמדד לפי מספר קריטריונים ואין ספק שבכולם עומדת עו"ד טלי אויזרוביץ. לצד ניסיון פרקטי בן מעל 20 שנה בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים וטיפול בתיקיי גירושין וירושה, ניסיון עליו מתבסס המוניטין הגבוה שלה, היא אף דוגלת במצוינות ומטפלת באופן אישי בתיק. הדגש הוא על טובת הלקוח תוך ליווי משפטי מהמעלה הראשונה.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

כיצד יש לבחור עורך דין משפחה מומלץ

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support