03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורכי דין גירושין: להתוודע לתחום מורכב

משרד עורכי דין גירושין קורן-אויזרוביץ יסייע לכם לסיים תקופה מורכבת זו באווירה מכבדת ונעימה. החלטתם לסיים את נישואיכם ולהתגרש? בין אם בשל בגידה, סכסוך כספי, אובדן עניין או נסיבות אחרות – מומלץ להיפרד תוך שמירה על טובתכם האישית ועל טובתם של הילדים המשותפים. עו"ד טלי אויזרוביץ תשמח ללוות אתכם: החל מהליכי גישור, ייעוץ בנוגע למרוץ הסמכויות ויישוב הסכסוך, ניהול מו"מ וניסוח הסכם הגירושין, הגשת תביעות וייצוג בבית המשפט או בית הדין הרבני – הניסיון של מעל 20 שנה והמוניטין הגבוה כמשרד מוביל בין עורכי דין גירושין מדברים בעד עצמם.

 

תהליך גירושין הינו מסע לאורכו אתם נפרדים מהחיים המשותפים הקודמים ומתחילים בחדשים. כדי לנהל אותו כראוי מומלץ לפנות אל עורך דין בעל עשרות שנות ניסיון. ישנן מספר דרכים באמצעותן תוכלו למצוא עורך דין מקצועי: החל מהמלצות של סביבתכם הקרובה, המלצות של עורכי דין מתחום אחר ועד הדפים העסקיים של עורכי הדין במרשתת – בזכות חוות דעת אלו תוכלו ליצור קשר עם המומחים בתחום הגירושין.

 

במקביל, מומלץ להתוודע לכמה מושגי יסוד בעולם הגירושין:

  • מרוץ סמכויות – כאשר בני זוג נשואים מחליטים להתגרש, התיק שלהם יכול להיות נדון מול שתי ערכאות המשפט הבאות: בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. החל מקביעת דמי המזונות, חלוקת הרכוש של בני הזוג, המשמורת וזמני שהות עם הילדים המשותפים ועוד – קיומם של שתי סמכויות משפטיות הדנות בנושאים אלו יוצר תופעה מוכרת המכונה מרוץ הסמכויות. במילים אחרות, אחד מבני הזוג הפונה ראשון לאחת מערכאות משפטיות אלו, זוכה לקבוע את אופי ההתנהלות וסדר היום של הליך הגירושין. כיום לפני פתיחת תביעה יש להגיש בקשה ליישוב סכסוך ומי שמגיש ראשון זוכה לקבוע את הערכאה שתדון בתביעה.

 

  • גישור והסכם גירושין – הורים לילדים ומעוניינים לשמור על טובתם לאחר הגירושין? נמצאים בצומת דרכים במערכת היחסים בינכם? כדי לגבש הסכמות הנוגעות לאופן גידול הילדים, זמני השהות והמשמורת לצד חלוקת ההון והרכוש יש צורך למצוא את שביל הזהב – באופן המיטבי ביותר. לאורך פגישות אלו בני הזוג יפגשו עם המגשר ידונו בבקשות ובדרישות השונות שלהם ויגיעו להסכמות. כל זאת כאשר עליהם להיות מלווים בעורכי דין אשר ייתנו להם את הייעוץ המשפטי לשמירה על זכויותיהם.

 

לייצג את הלקוחות מול הערכאות השונות

עורכת הדין אויזרוביץ טלי תלווה ותייצג אתכם במקצועיות לאורך הליך הגירושין: החל מליווי בגישור וכלה בליטיגציה וייצוג בדיונים בערכאות השונות – כל זאת לצד עזרה בענייני משפחה נוספים כדוגמת ניסוח צוואות, ייצוג בהתנגדות לצוואה, אמנת האג וחטיפת ילדים, מינוי אפוטרופוס, גילוי הרכוש וההון וחלוקתו. אשמח לעמוד לרשותכם.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support