03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורכת דין גירושין

עורכת דין גירושין טלי אויזרוביץ, בעלת משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ, תלווה אתכם בכל אחד משלבי הליך הגירושין: החל מייעוץ בנוגע לאסטרטגיית הפעולה, פתיחת תיק הגירושין כראוי ואף הכנת הסכם הגירושין – הרקע האקדמי העשיר (תואר במשפטים ובכלכלה) והניסיון של מעל 20 שנה בייצוג בבתי המשפט למשפחה ובתי הדין הרבניים יבואו לידי ביטוי בטיפול בעניינך. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

 

שיתוף פעולה עם עורכת דין גירושין

כולנו גדלנו על המיתוס של חיי אושר ועושר עד עצם היום הזה. עם זאת סטטיסטיקות רבות מצביעות על כך שזוגות נשואים פונים יותר ויותר לבתי הדין הרבניים ומבקשים להתגרש. מה הסיבה לכך? ישנם הסברים רבים היכולים לתת רקע: החל מחוסר התאמה בין בני הזוג, פערים משמעותיים שאינם ניתנים לגישור, לצד בעיות כלכליות ואף בגידה. אין ספק שישנן סיבות רבות היכולות להוביל לכדי פרידה.

 

כך או כך כאשר עולה ההחלטה להתגרש אין ספק שמדובר בצעד המוביל לסערת רגשות. וכאשר ישנם ילדים משותפים האמוציות צפות מעל פני השטח ומאיימות להרוס את כל אותם זיכרונות טובים ולהשאיר אותם בעבר. הליך הגישור מיועד לאילו מבינכם המעוניינים להתגרש אך החיכוכים בין הצדדים עשו את שלהם – והשפיעו על טיב היחסים ועל הכבוד ההדדי. לאורכו של הליך הגישור, הליך הנחשב לוולונטרי, יוגדרו הצרכים והמטרות השונות של שני הצדדים. יש צורך בליווי עו"ד גירושין גם בעת הליך הגישור לשם ייעוץ ושמירה עלייכם.

 

במקביל לכך ובמידה וישנם ילדים משותפים חשוב בראש ובראשונה לחשוב על טובתם. החל מקביעת דמי המזונות, המשמורת וזמני השהות לצד היבטים חשובים אחרים: כדי שהילדים ירגישו בטוחים לאורך תקופה קשה זו יש להגיע להסכם הוגן וכמובן – לשוחח איתם ולהסביר להם כראוי על הפרידה של ההורים ורצוי לאחר התייעצות עם פסיכולוג.

 

להתגרש ברוח טובה

לאורך השנים האחרונות יותר ויותר זוגות נשואים בוחרים להתגרש תהא הסיבה אשר תהא. מעוניינים להגיש בקשה לפתיחת תיק גירושין או בקשה ליישוב סכסוך? משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ מתמחה באופן בלעדי בתחום דיני המשפחה והירושה ועו"ד אויזרוביץ תלווה אתכם בעצמה ובאופן אישי לאורך הליך הגירושין: החל מליווי בגישור ויישוב סכסוך או מו"מ בין עורכי דין ועריכת הסכם גירושין ועד ייצוג בדיונים בערכאות בנוגע למזונות, חלוקת הרכוש, זמני השהות, בקשה למזונות זמניים ובקשות ביניים אחרות כגון עיקולים ועיכוב יציאה מהארץ או בתביעה להחזר ילדים חטופים על פי אמנת האג, התנגדות לצוואה ועוד. אתם מוזמנים לפנות למשרד בהקדם.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורכת דין גירושין

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support