03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין הסכם ממון

עורך דין הסכם ממון מיועד לזוגות העומדים להתחתן או לאלו הנשואים המעוניינים לשמור על הביטחון והשקט הנפשי בחייהם המשותפים. זקוקים לעזרה בתחום זה? עורכת הדין אויזרוביץ תעזור לכם בכך. לאורך פגישת הייעוץ נדון בין היתר בסוגיי הרכוש: פנסיה, זכויות סוציאליות, מניות, אופציות, כספים בחשבון בנק, חברות בע"מ, עסק, מוניטין אישי, נכס קריירה, מקרקעין, נחלה, משק, שבח של נכסים-ולאחר מכן באופן חלוקת כול סוג רכוש. כך אם האהבה תגמר כל שיישאר לעשות הוא להוציא אל הפועל את הסכם הממון ולפעול בהתאם אליו.

 

עורך דין הסכם ממון: חיים משותפים לצד חשיבה על העתיד

בן הזוג הבין את הרמזים כרע ברך והציע לך טבעת וחיים משותפים לנצח? אין ספק שמדובר במעמד מרגש. כעת מתחיל שלב מרגש לא פחות: תכנון החתונה; האירוע בו תכריזו על אהבתכם הנצחית לעיניי המשפחה והחברים. ברגעים שמחים אלו הרגש משתלט על השכל. הרי מי מאתנו נכנס לברית זו מתוך מחשבה שיום אחד נפרד? עם זאת מדובר באפשרות מציאותית בהחלט ויש להיערך אליה על מנת לא להצטער אם יגיע כזה יום וכן על מנת שלא תצטרכו לחשוב על כך ולדאוג מפני מצבכם הכלכלי בעת פירוד כול הזמן – דבר שיעכיר את מצב רוחכם ויכביד על הקשר הזוגי והנישואין.

 

כדי למנוע מצב כזה וגם למנוע מצב עתידי בו תסתכסכו ותדרשו לסיועו של בית המשפט מומלץ להעמיד עובדות על דיוקן – מבעוד מועד. הכוונה בכך היא כאמור לערוך הסכם ממון. אחד מבני הזוג חזק יותר מבחינה כלכלית? ניסוח וחתימה על הסכם הממון יבטיח כי שניכם נכנסים לחיים משותפים המבוססים על אמון ואהבה תוך שמירה הן על הצד החזק יותר ובעל ההון והן על הצד החלש יותר מבחינה כלכלית. כדי לוודא כי ההסכם הינו הוגן כלפי כל הצדדים המעורבים מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה לענייני משפחה בעל ניסיון בפרקטיקה בייצוג בשטח בבתי משפט לאור היכרותו עם מקרים קשים ואשר יידע לקבוע מנגנון הוגן לשני בני הזוג; מנגנון כלכלי בהסכם ממון שיבטיח יציבות וביטחון בחיי הנישואין ולא רק בעת פירוד חס וחלילה.

 

להעניק לכל הצדדים את הפתרונות המתאימים

הרומנטיקה לא מתה אך כדי לאפשר שקט נפשי וביטחון כלכלי לשני בני הזוג בחייהם מומלץ לנסח הסכם ממון. בין אם תחתמו עליו טרם החתונה ובין אם אתם נשואים באושר אך חוששים לגבי העתיד – צרו קשר עוד היום עם עורכת הדין טלי אויזרוביץ. אסביר לכם על יתרונותיו הרבים של הסכם הממון בהקשר של סוגי הרכוש וההון שלכם ואלווה אתכם לאורך ניסוח החוזה והמו"מ עד למעמד החתימה עליו.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין הסכם ממון

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support