03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה מתמחה במגוון תחומי עיסוק: החל מחלוקת ההון והרכוש בין בני הזוג הנפרדים, קביעת דמי המזונות עבור האישה והילדים, ניסוח הסכמי ממון וגירושין וייצוג בערכאות השונות. כדי לנהל את הליך הגירושים היטב בפן המשפטי מומלץ לעשות זאת עם משרד עורכת דין קורן-אויזרוביץ. משרד זה אשר יוסד בשנת 2002 ע"י עו"ד טלי אויזרוביץ בעל מומחיות בדיני משפחה ומחזיק בניסיון ובפרקטיקה מעל 20 שנה, בידע מקצועי משפטי וכלכלי מעמיק ובניסיון רב בליטיגציה והופעות בדיונים בבית המשפט ובית הדין הרבני.

 

עורך דין לענייני משפחה: ללוות את הליך הגירושין כראוי

רבים מאתנו מתחתנים מתוך אהבה ותקווה כי קשר זה יחזיק מעמד. עם זאת, חלומות לחוד ומציאות לחוד שכן זוגות רבים בוחרים להתגרש לאחר פרק זמן מסוים. לאורך תהליך מורכב זה מומלץ לקבל את שירותיו של עורך דין מומחה בענייני משפחה. כך תוכלו לקבל את השירות המקיף ביותר:

 

  • מזונות ילדים – הליך גירושין בין בני זוג הוא איננו קל. עם זאת כאשר לבני הזוג ישנם ילדים משותפים הקושי עולה מספר דרגות. כדי לסיים פרק זה בחייכם תוך שמירה על טובתם של הילדים יש לקבוע האם בכלל יהיו דמי מזונות עבורם וכמה או שלא תהיה העברת דמי מזונות ילדים. דמי המזונות לילדים נקבעים לפי מספר פרמטרים: צרכיהם של הילדים, גילאי הילדים, הכנסתו של האב והאם מכל המקורות וזמני השהות של הילדים עם כל הורה.

 

  • חלוקת הון ורכוש – לאורך חייהם המשותפים בני הזוג צוברים נכסים מגוונים: החל מקבלת ירושה, קצבאות נכות, גמלה פנסיונית, דירה, מניות, אופציות, עסק, חברה בע"מ, שבח של נכסים מלפני הנישואין, שיתוף בדירה שהיתה בבעלות צד אחד מלפני הנישואין ועוד – לאורך שנות נישואיהם זוגות רבים זכאים לכספים רבים; רכוש אותו הם ייאלצו לחלק כראוי בבוא היום אם יחליטו להתגרש. אכן מומלץ לחלק הטבות כלכליות אלו ואחרות שווה בשווה ובאופן הוגן. עם זאת ישנם זוגות לפני פרידה המגיעים לסכסוכים קשים. במצבים של מחלוקות כספיות בין שני הצדדים מומלץ לפנות אל עורכי דין המתמחים בנושאים אלו.

 

לסיים את זה יפה בעזרת עורך דין לענייני משפחה

כאשר האהבה נגמרת מדובר בשלב לא פשוט עבור בני זוג נשואים; שלב אותו יש לסיים יפה ולנסח הסכם גירושין הוגן. יש לכם ילדים משותפים? צברתם יחדיו רכוש רב? כדי להגיע אל עמק השווה פנו אל משרד עורכת הדין טלי אויזרוביץ בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים המכירה את דעת השופטים על הסוגיות השונות ואת כול המהלכים והטענות וסיכוייהם להתקבל.

זקוקים לסיועם של עורכי דין לענייני משפחה? משרד עורכת דין קורן-אויזרוביץ, אשר נוסד ב-2002 על ידי עורכת הדין טלי אויזרוביץ, בעלת ניסיון מעל 20 שנה, מתמחה במגוון תחומי עיסוק בענייני משפחה כדוגמת הליכי גירושין – על כל המשתמע מכך: החל מדמי מזונות עבור האישה והילדים, מזונות במשמורת משותפת, חלוקת ההון המשותף שנצבר ועד אמנת האג וחטיפת ילדים, עורכת הדין אויזרוביץ תעניק לכם טיפול מקצועי מיומן ומנוסה באופן אישי בעצמה עם זמינות גבוהה ללקוח.

 

עורכי דין לענייני משפחה: השלבים העיקריים בעת הליך גירושין

איבדתם אמון בבן או בת הזוג? חוששים שמיהרתם להתחתן ואין כל חיבור ביניכם? ההבנה כי גירושין הם הצעד המתבקש הבא היא איננה קלה. כדי לפעול כראוי אל תחכו עוד דקה אחת – צרו קשר בהקדם לייעוץ עם עורכי דין מקצועיים המתמחים בדיני משפחה:

 

  • פגישת ייעוץ עם עורך הדין – חשיבותה של פגישה זו היא עצומה שכן היא מאפשרת ללקוח להבין את מקור ההתלבטות, לאמוד את ההשפעה הכלכלית העתידית והמעשית של גירושין על חייו וחיי ילדיו והאם מדובר במסלול המתאים לו. במידה והתשובה היא חיובית יהיה עליכם לשוחח עם עורך הדין על אסטרטגיית הפעולה. למה הכוונה? יהיה צורך לדון בעילה לגירושין, האם מומלץ לפנות אל בית הדין הרבני או אל בית המשפט לענייני משפחה, להעריך מה יהיה סכום המזונות ואיך יחולק הרכוש לצד היבטים חשובים אחרים.

 

  • חלוקת הרכוש – בין אם מדובר בחסכונות, חשבונות בנק, דירה, עסק, מניות, אופציות, פנסיה, נכס קריירה, מוניטין, חברה בע"מ או פירוק שיתוף במשק ונחלה, כאשר בני זוג דנים בחלוקת הרכוש וההון המשותף שצברו ייתכן ויעלו מחלוקות בנוגע לזכאות לכספים מסוימים או לגבי חלוקת הנכסים. עורך דין בעל ניסיון בייצוג מומחה בענייני משפחה ייצג ויפעל בהיבטים אלו.

 

עורך דין לענייני משפחה שיעזור להגיע להבנות ולהיפרד בכבוד

לצד חלוקת ההון והרכוש המשותף יהיה עליכם גם להגיע להסדר בנוגע לדמי מזונות לילדים, המשמורת וזמני השהות לצד היבטים חשובים אחרים. כדי להגיע להסכם הגירושין המקיף והמיטיב ביותר עבורכם כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכת דין קורן-אויזרוביץ. עו"ד אויזרוביץ מחזיקה בידע ובניסיון של מעל 20 שנה בכל הנוגע לדיני משפחה. בנוסף הטיפול המשפטי נעשה באופן אישי על ידי עו"ד אויזרוביץ בעצמה והיא משתמשת בניסיון והפרקטיקה שרכשה בייצוג בבתי המשפט ובתי הדין הרבניים לצד ההשכלה הגבוהה שרכשה באוניברסיטת חיפה – שני התארים: במשפטים ובכלכלה.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין לענייני משפחה

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support