03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה בעל מומחיות במגוון תחומי עיסוק הכוללים בין היתר קבלת הכרה בזכויות כידועים בציבור. מעוניינים להקים בית משותף בישראל? בין אם ביכולתכם לעבור דרך הרבנות ובין אם לאו מומלץ לפנות אל משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ. עורכת הדין אויזרוביץ עוסקת בעריכת דין מאז 1998, ייסדה את המשרד בשנת 2002, משרד המחזיק בניסיון מעל 20 שנה וברקע המקצועי הנדרש לצורך ייצוג וליווי בענייני משפחה; תחומי עיסוק הכוללים כמובן גם סיוע לזוגות המעוניינים לקבל הכרה בזכויותיהם כידועים בציבור. מוזמנים ליצור קשר עם עורכת הדין אויזרוביץ ולקבוע פגישת ייעוץ בהקדם.

 

עורך דין דיני משפחה: לקבל הכרה כידועים בציבור

הקמת בית בישראל היא, ללא ספק, שאיפה חיובית. לצד זוגות רבים העוברים דרך הרבנות כדי להגשים את חלומם ולהתחתן, ישנם זוגות הפונים לנתיב אחר: ידועים בציבור. למה הכוונה ב'ידועים בציבור? מדובר בזוגות אשר לא נישאו המחזיקים ומנהלים יחדיו משק בית כזוג נשוי לכל דבר.

לצד הזוגות אשר בוחרים לא להתחתן ברבנות אלא לקבל הכרה כידועים בציבור ישנם זוגות רבים אשר אינם יכולים להתחתן דרך הרבנות בישראל. באילו קבוצות באוכלוסייה מדובר? החל מזוגות חד-מיניים, זוגות חסרי דת, זוגות אשר יהדותם מוטלת בספק, זוג כהן וגרושה ועוד. אכן זוגות אלו אינם יכולים להינשא כדת וכדין אך הם יכולים להגיש בקשה להכרה כידועים בציבור לצורך עניין מסוים או לחתום על הסכם ממון אשר מאושר בבית המשפט. מבחינה משפטית הסכם זה מאפשר להם ליהנות מזכויות רבות מתוקף היותם ידועים בציבור.

לצורך הכרה זו יש לנסח הסכם ממון. חשיבותו של הסכם זה נמצאת בראש ובראשונה בתוקף שהוא מעניק למערכת היחסים של בני הזוג – במיוחד אם הם ייפרדו בעתיד. כלומר במקום להשקיע מאמצים וכסף לעורכי דין במלאכת ההוכחה על כך שהנכם ידועים בציבור וכי חלקתם יחדיו רכוש הרי שבזכות הסכם הממון אתם תקבעו בעצמכם את החלוקה שלו.

אם אין לכם הסכם ממון של ידועים בציבור ונפרדתם (פירוד או חס וחלילה מוות) תצטרכו הכרה והצהרה מאת בית המשפט במעמדכם כבני זוג לצורך עניין וזכות מסוימת שהנכם זכאים לה כבן זוג.

לצאת לדרך חדשה בעזרת עורך דין דיני משפחה

מעוניינים להתחיל בדרך זוגית חדשה? אם אינכם מעוניינים לעבור ברבנות או שמא אינכם רשאים לעשות זאת מסלול ידועים בציבור הינו מומלץ שכן בזכותו תוכלו להקים תא משפחתי בארץ לנהל משק בית משותף וליהנות מזכויות רבות בדומה לזוגות נשואים. לשם כך נחוץ לכם הסכם ממון וצוואה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ. עו"ד אויזרוביץ תייעץ לכם בכל הנוגע להסכם הממון תערוך את הסכם הממון והצוואה לבני הזוג הידועים בציבור – ושתזכו לאריכות חיים יחד!

 

מחפשים בגוגל את הביטוי: עורכי דין דיני משפחה? בין אם אתם מתכננים להתגרש, מעוניינים לקבל הכרה בזכויות השיתוף כידועים בציבור או שמא תרצו לכתוב צוואה או התנגדות לצוואה של קרוב, בזכות עורכת הדין טלי אויזרוביץ תוכלו לקבל את הטיפול המשפטי והייצוג המקצועי ביותר ובאופן אישי ע"י עורכת דין אויזרוביץ בעצמה. מוזמנים ליצור עמי קשר עוד היום ולקבוע את פגישת הייעוץ הראשונה.

 

עורכי דין דיני משפחה: לפתור סכסוכים משפחתיים

דיני משפחה הינם ענף משפטי רחב היקף; ענף משפטי המטפל במגוון תחומי עיסוק:

  • גירושין: חלוקת הון ורכוש, דמי מזונות לילדים ולאישה, משמורת הילדים וזמני שהות, כתובה.
  • אמנת האג: טיפול משפטי הנוגע לחטיפות ילדים ולהגירה לחו"ל.
  • הסכם ממון בטרם הנישואין או במהלכם, הסכם גירושין.
  • ידועים בציבור, הסכמי ממון לידועים בציבור.
  • ירושות וצוואות, בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה, ייצוג בהתנגדות לצוואה, ניהול עיזבון.
  • הליכי גישור, ליווי ביישוב סכסוך.
  • אפוטרופסות על חסויים – בקשה למינוי אפוטרופוס.

 

זקוקים לסיוע משפטי באחד מהתחומים הבאים? ראשית, עליכם לחפש את מומחי המשפט האמינים, המנוסים והמקצועיים ביותר. תהליך חיפוש זה כולל, לדוגמא, קבלת המלצות מהסביבה הקרובה. בת דודה התגרשה לאחרונה מבעלה? חברים טובים ניסחו צוואה? עורכי דין מכירים אנשי מקצוע טובים. עמית לעבודה נעזר במגשר בעת סכסוך עם גרושתו? בזכות המלצות אלו תוכלו לקבל חוות דעת אמינה ממקור ראשון על טיב עורך הדין. במקביל לכך מומלץ להסתייע באתרי האינטרנט ובדפים העסקיים. למה הכוונה? פלטפורמות אלו ואחרות מציגות את הרקע של עורכי הדין, הניסיון שלהם כמו גם פרטי מידע נוספים וחשובים, כגון תארים נוספים, רמת ההשכלה וזמינות וטיפול באופן אישי.

לאחר תהליך זה, תוכלו לפנות אל משרד עורכי הדין ולקבוע עמם פגישת ייעוץ. לאורך פגישה זו, תציגו את סיפורכם שיכלול את העובדות של מקורות ההכנסה והרכוש המשפחתיים את היחסים במשפחה ועוד לצד ההתלבטויות השונות שלכם. בהתאם לכך שיחה זו תוביל אתכם לדעת מה היא  הפעולה המתאימה שיש לנקוט ומה הטיפול המשפטי הנחוץ.

 

עורכי דין דיני משפחה שיודעים להיטיב עם הלקוח

סכסוכים משפחתיים יכולים להביא לעוגמת נפש אך ניתן לפתור אותם ביעילות: עורכת הדין אויזרוביץ הינה מומחית בדיני משפחה. למעשה משרד זה אשר נוסד בשנת 2002 על ידי עורכת הדין טלי אויזרוביץ, מחזיק במוניטין גבוה ובמצוינות מקצועית ומדורג כמשרד מוביל בתחום דיני המשפחה. החל מניהול תיקי גירושין, ליווי בהליכי גישור וחתירה להסכם הוגן במו"מ עם הצד שכנגד ועד ייצוג והגנה בבית המשפט או בית הדין – תעמוד לצדכם עו"ד אויזרוביץ.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין דיני משפחה

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support