03-5751257

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

עורך דין לענייני גירושין

עורך דין לענייני גירושין אמין ומנוסה יסייע לכם לסיים פרק אחד בחייכם ולאפשר לכם לפתוח במהרה בחדש. חושדת שבן הזוג בוגד? מרגיש חוסר התאמה עם בת הזוג? לאורך השנים האחרונות יותר ויותר זוגות נשואים מחליטים להיפרד ולהגיש בקשה ליישוב סכסוך ולאחר מכן לפתוח תיק גירושין בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. כדי לנהל את תיק הגירושין היטב וברוח טובה מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי. משרד זה שנוסד בשנת 2002 מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה. עו"ד טלי אויזרוביץ תשמח לייעץ ללוות ולייצג אתכם בהליך זה.

עורך דין לענייני גירושין

עורך דין לענייני גירושין – כאשר הנישואים לא שורדים

ההנחה היא שכל זוג המחליט להתחתן עושה זאת מאהבה ומרצון להקים משפחה. עם זאת לא תמיד כך הדבר. למעשה זוגות רבים מחליטים להתחתן מסיבות אשר אינן קשורות כלל וכלל לאהבה: החל מסידור כלכלי נוח ובטוח ועד לחץ מהמשפחה הקרובה – סיבות אלו ואחרות יכולות להאיץ זוגות צעירים ובוגרים כאחד לעבר החופה.

 

אכן, נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לחתונה שאיננו מעוניינים בה מלכתחילה. חלקנו מצליחים לזהות את הטוב במערכת היחסים המשותפת כאשר חלקנו לא מצליח לשרוד תקופה ממושכת עם בן או בת הזוג. כך בני זוג רבים מחליטים למעול באמון הפרטנרים שלהם ולבגוד. אחרים מקנאים לצד השני באופן מוגזם וכך הולכים ונבנים חילוקי דעות משמעותיים.

 

בהתאם נוצר מצב כאוב ביותר המשפיע על איכות חייהם של הזוג הנשוי על ילדיהם ועל סביבתם הקרובה. כאשר נדמה כי המצב הנוכחי לא יכול להימשך עוד זמן רב כפי שהוא קיים כרגע מומלץ לפנות אל עורכי דין המתמחים בענייני גירושין. לאורך פגישת הייעוץ תדונו בהתלבטויות השונות ותחליטו האם גירושין הוא אכן המסלול עבורכם. במידה והתשובה היא כן – יהיה עליכם לגבש תכנית פעולה לצורך פתיחת תיק הגירושין וניהולו.

 

לפעול במקצועיות – תוך שמירה על הפרטיות

בין אם מדובר בנישואים קצרים או ממושכים כאשר בני הזוג מגיעים להחלטה כי ברצונם להיפרד – זהו צעד קשה ביותר. ייצוג על ידי עו"ד טלי אויזרוביץ יאפשר לכם ליישר את ההדורים ולסיים פרק זה באווירה טובה עד כמה שניתן. החל מליווי בגישור ועריכת הסכם הגירושין כמו גם ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני עו"ד אויזרוביץ מלווה ומייצגת באופן אישי בכל שלב תוך שמירה על זכויותיכם הכלכליות וזכויות האפוטרופסות והמשמורת שלכם על ילדיכם.

 

עו"ד לענייני גירושין מתמחה במגוון תחומים, כאשר אחד החשובים והמרכזיים שבהם הוא שמירה על "טובת הילד" וטובתם של הילדים המשותפים שלכם. מעוניינים להסדיר את המשמורת כך שתהיה מלאה או משותפת? חוששים מהנורא מכל עלול להתרחש – וילדיכם ייחטפו על ידי ההורה השני לחו"ל? עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי תשמח ללוות אתכם ברגעים מורכבים אלו: החל מבירור מצבם של הילדים, עיכוב יציאה מן הארץ למניעת חטיפה ועוד – נבצע את מגוון הפעולות האפשרויות בהתאם לחוק כדי לעזור לכם.

עו"ד לענייני גירושין

עו"ד לענייני גירושין: מידע חשוב על אמנת האג

מדובר בתרחיש האימה של כל הורה: לגלות בוקר אחד כי ילדיו נחטפו על ידי בן הזוג לארץ אחרת. במקרים אלו, יש לפנות אל עורך דין מומחה בתחום זה ולפעול בהקדם. במקביל לכך, מומלץ להתוודע לעולם המושגים של תחום זה:

  • מהי אמנת האג? – לנוכח ריבוי החטיפות של ילדים ברחבי העולם על ידי הוריהם והעברתם בין מדינות – תוך עקירתם ממקום המגורים הרגיל, מדינות רבות גיבשו וחתמו על אמנה בשם אמנת האג. אמנה זו קובעת כי יש להגן על הילדים מפני מקרים של העברה בכפייה ממקום מגוריהם הרגיל וללא הסכמתם של שני ההורים. במידה והועתק מקום מגוריהם של הילדים למדינה אחרת, ובניגוד לרצון ההורה השני אשר לו זכויות למשמורת ולזמני שהות עם ילדיו, על המדינות החתומות על האמנה הזו, אמנת האג, לשתף פעולה ולעזור להשיב את הילדים למדינה ממנה הגיעו ובתנאי שזו מדינת מקום המגורים הרגיל של הילדים. בשנת 1991 הצטרפה ישראל לאמנה זו ובהתאם לכך היא מחויבת להסכמים שנקבעו בה.

 

  • חטיפת ילדים והחזרתם – אילו מקרים מוגדרים בתור חטיפת ילדים? כאשר אחד מההורים לוקח את אחד מהילדים המשותפים או את כולם מבלי לקבל את הסכמתו של ההורה השני למדינה אחרת. במקרים רבים, ההורה השני כלל לא מודע על קיומן של כוונות אלו מלכתחילה. במקביל לכך, ישנם מקרים בהם אחד ההורים מאשר את הוצאתו של הקטין למדינה אחרת – אך לפרק זמן מוגבל. במקרים בהם הילד לא שב במועד שנקבע, פעולה זו מוגדרת בתור חטיפת ילדים. אולם מבחינה משפטית יש לזכור כי לא כל פעולה של העברת ילד למדינה אחרת או אי-חזרה מחופשה תחשב לחטיפה על פי אמנת האג (אמנה המחייבת החזרה במקרה של חטיפה). וזאת משום שישנם תנאים בחוק המגדירים מתי מדובר בחטיפה ומתי לא ויש לבחון כול מקרה על פי נסיבותיו.

 

להשיב את הילד לביתו

מה ניתן לעשות כדי למנוע חטיפת ילדים? ישנן מספר אפשרויות העומדות בפניכם. בין אם מדובר בהגשת צו עיכוב מהארץ או שמא מדובר באופציות רבות אחרות, מומלץ להגיע למשרד עורכת הדין קורן-אויזרוביץ טלי. עו"ד אויזרוביץ תפעל בתביעה להשבת קטינים חטופים לישראל בהתאם לאמנת האג תוך שמירה על קשר עם הרשויות הרלוונטיות, או בהגנה מפני תביעה להשבת קטין חטוף לחו"ל והשארתו בישראל במקום המגורים הרגיל.

מתעניינים בייעוץ לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש, הסכמי ממון או ירושה?

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום אתרים לאוס קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support